15 Temmuz Banko Futbol Kuponu

Sizler için 15 Temmuz günü oynanacak olan karşılaşmaları gözden geçirdik ve maç tahminleri oluşturmak için maçları analizlerini değerlendirdik. Sitemizin ana sayfasında bulunan Bahis Siteleri açıklamalarını incelemeyi ve size en iyi oranları sunan siteyi tercih ederek olası kazancınızın miktarını arttırmayı unutmayın.

Maç Tahminleri

Maç Tahminleri

Kosta Rika – Fransız Guyanası

Kosta Rika için bu maçta alınacak bir galibiyet bir sonraki turda yerini garantilemek anlamına geliyor. Kosta Rika’nın grubun en altında bulunan Fransız Guyanası karşısında rahat bir galibiyet alması bekleniyor.

Kosta Rika alacağı galibiyetle bu grubunda en üst sırayı hedefliyor. Kanada’nın Fransız Guyanası’nı 4-2 geçtiğini göz önüne alırsak, Kanada’dan daha güçlü bir kadroya sahip olan Kostra Rika’nın galibeyet alarak bir sonraki gruba ilerlemesi çok yakın ihtimal.

MS-Kosta Rika

Malmö – SiriusMaç Tahminleri

Malmö bu sezon liginde güçlü bir performans sergiliyor. Bu sezon evinde oynadığı 6 karşılaşmadan 5’ini kazanarak arka arkayada 4 lig maçı kazandı. Sirius takımı iyi futbol oynamasına rağmen son 5 deplasman maçının sadece birini kazandı. Evinde gösterdiği iyi performans nedeniyle Malmö kazanacak taraf olacaktır.

MS-Malmö

Kopenhag – AaB

Geçen sezonu bitirdikleri performansla kıyaslarsak AaB takımı fena olmayan bir sezon öncesi geçirdiler. Buna ragmen Kopenhag takımı bu karşılaşmada rakibine göre çok daha güçlü duruyor. Sezonun ilk karşılaşması olması nedeniyle çok farklı bir skor ortaya çıkması beklenmesede Kopenhag’ın galibiyetine açılan oran hiçde azımsanacak gibi değil. Geçirmiş olduğu iyi hazırlık dönemine rağmen AaB takımın deplansmandan puansız ayrılması kuvvetle muhtemel.

MS-Kopenhag

Green Gully – St. Albans Saints

St. Albans için çok zor bir sezon geçmekte. Sezon boyunca sadece 2 lig maçı kazabildi St. Albans takımı. Sezon boyu 10 deplasman karşılaşmasından ise sadece 2 puan çıkartabildi. Bu arada Green Gully Takımı sadece 3 kere kaybetti. Green Gully takımı rakibinin puanlarına göre 3 katı daha fazla puan toplamış durumda. Geçen Nisan ayında St. Albans takımının evinde oynanan karşılaşmayıda kazanan Green Gully ev sahibi olarak çıkacağı maçta galibiyete yakın taraf.

MS-Green Gully

Dinamo Zagreb – Istra 1961Maç Tahminleri

Dinamo Zagreb yeni sezona Istra takımına karşı evinde oynayacağı karşılaşmayla başlayacak. Geçen sezon şampiyonluğun kaybedilmesinden sonra bu yıl Dinamo Zagreb’in çok daha güçlü bir şekilde sezonu geçirmesi bekleniyor. Dinamo Zagreb evinde oynamış olduğu karşılaşmaları hiç kaybetmedi ve oynamış olduğu 16 karşılaşmanın 14ünü kazanmış bulunuyor. Bu karşılaşmada Dinamo Zagreb Karşılaşmayı kazanacaktır.

MS-Dinamo Zagreb

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.